Ad Infinitum to nowy survival horror, w którym zmierzymy się z traumą wojenną

Mikołaj Ciesielski
2021/07/06 21:30

Podczas rozgrywki wcielimy się w niemieckiego żołnierza z czasów I Wojny Światowej cierpiącego na zespół stresu pourazowego.

Ad Infinitum to nowy survival horror, w którym zmierzymy się z traumą wojenną

Podczas pokazu Nacon Connect mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun gry Ad Infinitum – nowego survival horroru, w którym wcielimy się w niemieckiego żołnierza cierpiącego na zespół stresu pourazowego. Produkcja studia Hekate pokaże, jak duże piętno na psychice człowieka jest w stanie odcisnąć wojna, a w tym konkretnym przypadku I Wojna Światowa. Oprócz wspomnianego trailera na Steam pojawiło się kilka zrzutów ekranu, które znajdziecie na dole wiadomości.

Wojna może się skończyła, ale dla Ciebie koszmar nigdy się nie skończył. Czy możesz powiedzieć, że walka naprawdę dobiegła końca, gdy walczysz o swoje zdrowie psychiczne? Czy dożyjesz kolejnej nocy? […] Każdej nocy halucynacje wypełnione przerażającymi stworzeniami, śmiertelnymi pułapkami i tajemnicami wyznaczają Twoją drogę do uzdrowienia. Pokonaj je, by uwolnić się od traumy i rozerwać zasłonę innych, być może bardziej przerażających tajemnic” – czytamy w opisie trailera.

Zgodnie z przekazanymi informacjami Ad Infinitum zmierza na komputery osobiste oraz konsole. Na premierę przyjdzie nam jednak trochę poczekać, ponieważ produkcja ma pojawić się na rynku dopiero w 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!