Activision zamierzało wydać odświeżone wersje Tony Hawk’s Pro Skater 3 i 4

Mikołaj Ciesielski
2022/06/21 11:25
0
0

Wchłonięcie studia Vicarious Visions przez Blizzard pokrzyżowało jednak plany firmy.

Activision zamierzało wydać odświeżone wersje Tony Hawk’s Pro Skater 3 i 4

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, czyli remake dwóch pierwszych części Tony Hawk’s Pro Skater, zebrał świetne recenzje i od momentu premiery cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony graczy. Nic więc dziwnego, że Activision planowało wydać również odświeżone wersje kolejnych odsłon serii, co na wczorajszej transmisji live potwierdził sam Tony Hawk – słynny amerykański skater. Sportowiec zdradził również, że plany amerykańskiej firmy pokrzyżowało wchłonięcie studia Vicarious Visions przez Blizzard.

Taki był plan, aż do momentu premiery [Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – dop. red.]. Pracowaliśmy nad 3 i 4, a później Vicarious zostało wchłonięte. Szukali innych deweloperów, a potem wszystko się skończyło. Prawda jest taka, że [Activision] starało się kogoś znaleźć, ale nikomu nie ufali tak samo, jak Vicarious” – zdradza Hawk (dzięki VGC).

Brali pod uwagę propozycję innych studiów i pytali ich: »Co zrobilibyście z produkcjami THPS?« i nie podobało im się to, co słyszeli. Kto wie? Być może, kiedy kurz już upadnie, jeszcze się to uda. Nigdy nie wiadomo. Sam nigdy bym nie pomyślał, że dwadzieścia lat później zrobimy [remake] jedynki i dwójki” – dodaje amerykański skater.

Na koniec przypomnijmy, że gra Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zadebiutowała na rynku we wrześniu 2020 roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat tego tytułu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Tony Hawk's Pro Skater 1+2 – recenzja – Skate or Die!

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!