W sklepie Battle.net już niedługo pojawi się opcja płacenia w złotówkach

Wincenty Wawrzyniak
2024/01/23 22:20
0
0

Wszystko wskazuje na to, że Activision Blizzard już niedługo zamierza wprowadzić możliwość płacenia w złotówkach w sklepie Battle.net.

Jak podaje między innymi serwis Łowcy Gier, już niedługo w sklepie Battle.net pojawi się opcja płacenia w rodzimej walucie, czyli w złotówkach. Użytkownicy tejże platformy zaczęli bowiem otrzymywać wiadomości e-mail z informacją o planowanej zmianie z euro na złotówki. Poniżej wszystkie szczegóły, które dotychczas zostały ujawnione.

W sklepie Battle.net już niedługo pojawi się opcja płacenia w złotówkach

W Battle.net pojawi się opcja płacenia w złotówkach

W komunikacie czytamy:

(...) Waluta Twoich transakcji zostanie zmieniona (z EUR na PLN) nie wcześniej niż 30 dni od daty tego powiadomienia. Jeśli na koncie użytkownika znajduje się Saldo Battle.net w walucie EUR, zostanie ono przeliczone na równoważną kwotę w walucie PLN w momencie zmiany. (...) Zakupy na Battle.net będą dokonywane w nowej walucie transakcyjnej, a ceny zostaną odpowiednio dostosowane.

GramTV przedstawia:

Planowana zmiana waluty ma wejść w życie „nie wcześniej niż 30 dni od daty tego powiadomienia”, co oznacza, że złotówka powinna pojawić się w Battle.net po 22 lutego. Dowiedzieliśmy się, że polskie ceny produktów w Battle.net będą wyliczane na podstawie kursu podawanego przez spółkę London Stock Exchange Group. Miejmy jednak nadzieję, że Activision Blizzard rozwiąże to lepiej niż np. Valve, ponieważ złotówka wciąż nie jest wyjątkowo opłacalna na platformie Steam.

W Battle.net pojawi się opcja płacenia w złotówkach, W sklepie Battle.net już niedługo pojawi się opcja płacenia w złotówkach
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!