Actina przygotowało specjalny komputer z House Flipper 2. Makieta domu jako obudowa PC

gram.pl
2023/12/14 15:30
1
0

Zobaczcie jak prezentuje się komputer przypominający makietę piętrowego domu.

Na rynku możemy znaleźć wiele różnych obudów do komputerów stacjonarnych, ale żadna z nich nie umywa się do Actina x House Flipper 2. Z okazji premiery polskiej gry Actina przygotowała specjalny komputer, który robi wrażenie niezwykłą obudową w kształcie makiety piętrowego domu.

Actina przygotowało specjalny komputer z House Flipper 2. Makieta domu jako obudowa PC

Actina x House Flipper 2 – nietypowa obudowa PC

Chociaż podzespoły niezwykłego PC są równie ważne, to specjalna obudowa jest pierwszym, co rzuca się w oczy. Jak możecie zobaczyć w poniższej galerii obudowa PC składa się z kilku elementów, w tym w pełni wyposażonej sypialni, toalety oraz pokoju wypoczynkowego z aneksem kuchennym. Na jednej ze ścian możemy zobaczyć nawet miniaturowy, siedmiocalowy telewizor, który prezentuje wszystko to, co aktualnie robimy na naszym komputerze w czasie rzeczywistym.

Obudowa zawiera również mnóstwo innych detali, w tym podświetlony prysznic, w którym znajduje się woda z układu chłodzenia. Również samo włączenie PC jest nietypowe, gdyż przycisk znajduje się w żółtym koszu na podwórku przed domem.

GramTV przedstawia:

Skoro sprawy obudowy mamy już omówione, to co znajduje się wewnątrz tego komputera? Wewnątrz znajdziemy procesor AMD Ryzen 7800X3D i kartę graficzną AMD Radeon 7900XTX. Całość działa na płycie głównej Gigabyte B650M AORUS ELITE AX.

Actina stworzyła tylko dwa takie komputery, które trafiły do studia Frozen District, producenta House Flipper 2.

Komentarze
1
grozny01
Gramowicz
19/12/2023 19:23

Modelarstwo + gaming 🤔 wezmę wszystko 👍👍👍