A Plague Tale Requiem na zwiastunie premierowym

DK
2022/10/18 20:25
0
0

Gra jest dostępna na PC i konsolach – a także w Game Passie.

Dziś debiutuje A Plague Tale Requiem. Sequel przygodówki z 2019 jest już dostępny na PC i konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud), a oprócz tego trafił też do usługi Xbox Game Pass. W sieci pojawił się premierowy zwiastun, który wprowadza w klimat nowego A Plague Tale i pokazuje postacie i lokacje. Nagranie publikujemy na dole tej wiadomości.

A Plague Tale Requiem na zwiastunie premierowym

Ostatnio pisaliśmy sporo o przygodówce. Po internecie pływa chociażby wideo, które zestawia grafikę w pierwszej i drugiej części serii. Porównano takie elementy jak wygląd szczurów i bohaterów czy krajobrazy. Filmik obejrzycie tutaj. Oprócz tego warto przypomnieć, że GOG.com rozdaje zestaw darmowych grafik z produkcji.

Czy powstanie kontynuacja A Plague Tale Requiem?

Dziś mogliśmy się również dowiedzieć, co reżyser projektu Kevin Choteau uważa o przyszłości serii. Przedstawiciel Asobo Studio wyjawił, że na razie nie ma planów stworzenia kontynuacji, ale “furtka nie jest zamknięta”. Ponadto na GRAM.pl pojawiła się recenzja gry od Asobo Studio. Wśród plusów znalazły się zapadająca w pamięć historia, ładna grafika i długość rozgrywki. Ostatecznie tytuł otrzymał mocne 92/100. Pełen tekst przeczytacie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!