GOG świętuje premierę A Plague Tale: Requiem. Na graczy czeka darmowy prezent

Mikołaj Ciesielski
2022/10/18 13:50
0
0

Warto się jednak pospieszyć, ponieważ oferta jest limitowana czasowo.

GOG świętuje premierę A Plague Tale: Requiem. Na graczy czeka darmowy prezent

Na rynku – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – pojawiło się dziś A Plague Tale: Requiem. Produkcja Asobo Studio zbiera bardzo dobre recenzje, mimo konsolowa wersja gry oferuje możliwość rozgrywki wyłącznie w 30 klatkach na sekundę. Do sieci trafił też materiał wideo porównujący debiutujący sequel z pierwszą częścią z 2019 roku. Tymczasem okazuje się, że premierę kontynuacji przygód Hugo i Amicii postanowił uczcić również GOG.com.

GOG.com rozdaje grafiki z okazji premiery A Plague Tale: Requiem

Na wspomnianej platformie na wszystkich fanów serii A Plague Tale czeka bowiem „A Plague Tale Digital Goodies Pack”, czyli specjalna paczka zawierająca różnego rodzaju grafiki koncepcyjne i zrzuty ekranu z produkcji Asobo Studio. Zainteresowani muszą jedynie udać się pod ten adres, zalogować się na swoje konto GOG i kliknąć zielony przycisk „Zdobądź za darmo”. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ oferta kończy się w czwartek, 20 października.

Na koniec przypomnijmy, że A Plague Tale: Requiem dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud). Produkcja Asobo Studio znajduje się również w usłudze Xbox Game Pass. Zainteresowanych naszą opinią na temat wspomnianego tytułu zapraszamy do lektury: Recenzja A Plague Tale: Requiem – Amicia i Hugo w sequelu (prawie) idealnym.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!