A Plague Tale Innocence i Requiem na porównaniu. Szczury, postacie, krajobrazy

DK
2022/10/18 06:50
0
0

Obydwie gry odpalono na PS5.

Dziś debiutuje A Plague Tale Requiem. Produkcja o średniowiecznym rodzeństwie jest już dostępna na pecetach i konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. A poza tym trafiła do Game Passa, dzięki czemu abonenci mogą w nią zagrać bez dodatkowych opłat. W internecie pojawiają się kolejne recenzje tytułu, gameplaye i graficzne porównania. Jedno z tych ostatnich zaprezentował portal IGN.com. Wideo zestawia grafikę w pierwszej i drugiej odsłonie serii. Filmik publikujemy na samym dole.

A Plague Tale Innocence i Requiem na porównaniu. Szczury, postacie, krajobrazy

Obydwa tytuły odpalono na PS5. Możemy tu rzucić okiem na takie elementy gry, jak hordy szczurów, bohaterowie i krajobrazy. Widzimy tu również mechanikę strzelania z procy. Oczywiście, jak to ktoś pisze w komentarzu, “obydwa tytuły są piękne, ale Requiem wygląda zdecydowanie bardziej wytwornie”.

Recenzja A Plague Tale Requiem

Przy okazji warto wspomnieć, że wczoraj na GRAM-ie opublikowaliśmy recenzję produkcji. Nasz redaktor docenił zapadającą w pamięć historię, ładną grafikę i długość kampanii. Ostatecznie tytuł został przez niego oceniony na 92/100. Pełen tekst przeczytacie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!