A Plague Tale 3 powstanie? Asobo Studio otwiera rekrutacje i rozbudza nadzieje

Mikołaj Ciesielski
2023/07/08 12:30
0
0

Zespół odpowiedzialny za przygody Hugo i Amicii szuka rąk do pracy.

Reżyser A Plague Tale: Requiem przyznał, że powstanie kolejnej części serii zależy w dużej mierze od samych graczy. Wspomniana produkcja spotkała się natomiast z bardzo dobrym przyjęciem. Kontynuacja przygód Hugo i Amicii zebrała bowiem świetne recenzje, a po najnowsze dzieło Asobo Studio sięgnęła spora liczba użytkowników. Niewykluczone, że wymienione czynniki zachęciły deweloperów do rozpoczęcia prac nad trzecią odsłoną, ponieważ zespół otworzył rekrutację na kilka stanowisk.

A Plague Tale 3 powstanie? Asobo Studio otwiera rekrutacje i rozbudza nadzieje

A Plague Tale 3 już w produkcji? Zespół odpowiedzialny za poprzednie odsłony szuka rąk do pracy

Asobo Studio udostępniło wpis w serwisie LinkedIn, w którym przedstawiło aktualne oferty pracy. Większość ogłoszeń związanych jest z Microsoft Flight Simulator 2024, ale okazuje się, że zespół odpowiedzialny za serię A Plague Tale również chce się wzmocnić. Poszukiwani są m.in. projektanci, animatorzy, artyści efektów wizualnych, a także specjaliści od interfejsu.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy nie zapowiadali wcześniej, że A Plague Tale: Requiem otrzyma w przyszłości DLC. Udostępnione oferty pracy sugerują więc, że Asobo Studio pracuje nad trzecią odsłoną wspomnianej serii. Istnieje oczywiście również prawdopodobieństwo, że zespół odpowiedzialny za przygody Hugo i Amicii zamierza dostarczyć na rynek zupełnie nową grę. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pierwsze konkrety.

Na koniec przypomnijmy, że A Plague Tale: Requiem dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud). Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja A Plague Tale: Requiem – Amicia i Hugo w sequelu (prawie) idealnym.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!