A Plague Tale Requiem na nowym trailerze. Twórcy zadowoleni z odbioru gry

DK
2022/11/02 19:48
1
0

I w sumie jest się czym chwalić.

A Plague Tale Requiem zadebiutowało 18 października. Sequel przygodowej gry akcji od Asobo Studio jest już dostępny na PC i konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud), a oprócz tego wylądował w Xbox Game Pass. Gra została generalnie bardzo ciepło przyjęta przez graczy i krytyków i może pochwalić się dobrymi recenzjami. Twórcy i wydawca Focus Entertainment wiedzą o tym fakcie i bardzo się z tego cieszą. Wyrazem ich radości jest nowy trailer prezentujący pochlebne opinie na temat tytułu. Wideo zamieszczamy na dole tego newsa.

A Plague Tale Requiem na nowym trailerze. Twórcy zadowoleni z odbioru gry

A Plague Tale Requiem – recenzja i szczury

Jeśli chcielibyście poczytać więcej na temat Requiem, to na GRAM.pl znajdziecie recenzję. Nasz redaktor docenił zapadającą w pamięć opowieść i zjawiskową grafikę. A poza tym pochwalił długość gry. Ostatecznie produkcja została przez niego oceniona na 92/100. Pełen tekst przeczytacie tutaj.

Z kolei pod tym adresem pisaliśmy o zadziwiająco dużej liczbie szczurów w A Plague Tale Requiem. Ich liczba zwiększyła się aż sześciokrotnie, więc możecie spodziewać się prawdziwego szczurzego tsunami. Po sieci pływa również ciekawe wideo, które zestawia oprawę wizualną w pierwszej i drugiej odsłonie produkcji od Asobo Studio. Porównanie obejrzycie, klikając w ten link.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
02/11/2022 21:53

Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze do dzis nie raczyli wypuscic patcha premierowego, w ktorym mieli zaimplementowac Ray Tracing. 

Ja przerwalem 2 podejscie, bo jest pelno bugow, i czekam az przestana wachac wlasne pierdy. Moze wtedy naprawia znikajace belty z ziemi.