The Day Before na krótkim gameplayu. Zaprezentowano jazdę autem po bezdrożach

Mikołaj Ciesielski
2021/03/11 10:50

Survivalowe, postapokaliptyczne MMO z kolejnymi fragmentami rozgrywki.

The Day Before na krótkim gameplayu. Zaprezentowano jazdę autem po bezdrożach

Zapowiedź The Day Before miała miejsce pod koniec stycznia. Deweloperzy opublikowali wówczas pierwszy materiał wideo oraz kilka szczegółów na temat swojej produkcji. Na początku marca do sieci trafił nowy gameplay, który skupiał się na eksploracji oraz walce z oponentami. Natomiast dziś mamy dla Was kolejne fragmenty rozgrywki z The Day Before.

Najnowszy materiał trwa niecałe 40 sekund i prezentuje jazdę samochodem po bezdrożach. Już przy okazji zapowiedzi twórcy informowali, że mapę będzie można przemierzać zarówno na piechotę, jak i przy pomocy pojazdów. Opublikowany gameplay pokazuje natomiast, że w The Day Before zabawa w off-road nie będzie należeć do najłatwiejszych.

Trzeba także przyznać, że sama gra już teraz prezentuje się całkiem nieźle pod względem oprawy wizualnej. Pozostaje mieć nadzieję, że produkcja studia Fntastic nie zaliczy tzw. downgrade’u graficznego i również w dniu premiery będziemy mogli cieszyć się takimi widokami, jak na zaprezentowanym materiale.

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedzią The Day Before zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Gra ma zadebiutować na rynku w drugiej połowie bieżącego roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Mathi
Gramowicz
11/03/2021 14:56

No proszę, trochę elementów z gry Snowrunner się znajdzie. :) Mam nadzieje, że konsolowa wersja to kwestia przyszłości. 

MisioKGB
Gramowicz
11/03/2021 11:18

To jakiś nowy Division/Days Gone/MMO czy jak?