The Day Before – nowy gameplay z survivalowego, postapokaliptycznego MMO

Mikołaj Ciesielski
2021/03/01 13:20

Eksploracja i walka o przetrwanie.

The Day Before – nowy gameplay z survivalowego, postapokaliptycznego MMO

Pod koniec stycznia deweloperzy ze studia Fntastic oraz wydawca, firma Mytona, zapowiedzieli The Day Before – survivalowe MMO, którego akcja została osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Twórcy postanowili przypomnieć graczom o swoim dziele i opublikowali nowe fragmenty ze swojej nadchodzącej produkcji.

W przeciwieństwie do styczniowych materiałów najnowszy gameplay pokazuje nam, jak The Day Before prezentuje się za dnia. Mamy okazje przyjrzeć się również eksploracji. Nie zabrakło też walki z oponentami. Najnowszy materiał po raz kolejny przywołuje na myśl produkcje typu The Division czy The Last of Us. Rzućcie okiem i oceńcie sami.

Przypomnijmy, że produkcja studia Fntastic rozgrywa się w świecie, w którym tajemniczy wirus zmienił ludzi w śmiertelnie niebezpieczne, szybkie i krwiożercze potwory. Ocalali codziennie walczą o przetrwanie oraz zasoby i przydatne przedmioty, takie jak ubrania, jedzenie, broń czy nawet pojazdy.

Zgodnie z zapowiedzią The Day Before zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Gra ma zadebiutować na rynku w drugiej połowie bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!