DOOM 3: VR Edition zapowiedziane. Otrzymamy ulepszenia na PlayStation VR

Maria Wawrzyniak
2021/03/03 19:45

Bethesda oficjalnie zapowiedziała DOOM 3 w edycji na PlayStation VR – mamy już najważniejsze szczegóły oraz datę premiery.

Przychodzimy z dobrą wiadomością dla miłośników wirtualnej rzeczywistości posiadających sprzęt PSVR – Bethesda oficjalnie zapowiedziała grę DOOM 3: VR Edition. Jak podaje między innymi serwis Eurogamer, produkcja przeznaczona będzie oczywiście wyłącznie dla sprzętu PlayStation VR i zadebiutuje na rynku 29 marca bieżącego roku. Zapowiedzi towarzyszył zwiastun (możecie go obejrzeć poniżej) oraz post na blogu, w którym podano najważniejsze informacje, a także udostępniono kilka zrzutów ekranu.

Wiemy już, że DOOM 3: VR Edition zapewni dostęp nie tylko do podstawowej wersji gry, ale również do całej zawartości dodatkowej, która w tym przypadku oznacza dwa rozszerzenia: Resurrection of Evil oraz The Lost Mission. Wszystkiego doświadczymy w nieco ulepszonej wersji. Co to oznacza?

Zadbano o odświeżenie oprawy graficznej, nowe tekstury i dźwięki. Oczywiście, dojdzie do tego dostosowanie do standardów technologii wirtualnej rzeczywistości. Mimo wszystko mamy przecież do czynienia z grą, która w pierwszej kolejności zadebiutowała na pecetach, w dodatku jeszcze w 2004 roku.

GramTV przedstawia:

DOOM 3: VR Edition zapowiedziane. Otrzymamy ulepszenia na PlayStation VR

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!