Kena: Bridge of Spirits ukończymy w jeden weekend? Tak twierdzą twórcy

Mikołaj Ciesielski
2021/03/02 16:15

Produkcja Ember Lab nie będzie należeć do najdłuższych gier.

Kena: Bridge of Spirits ukończymy w jeden weekend? Tak twierdzą twórcy

W zeszłym tygodniu poznaliśmy datę premiery Kena: Bridge of Spritis, a także otrzymaliśmy wymagania sprzętowe gry w wersji na PC. Tymczasem ze względu na niską cenę tytułu (139 zł) gracze zaczęli zastanawiać się, ile godzin zabawy dostarczy nadchodzące dzieło studia Ember Lab. Z informacji przekazanych przez twórców wynika, że Kena: Bridge of Spirits nie będzie należeć do najdłuższych produkcji.

W odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników Twittera deweloperzy ujawnili, że czas potrzebny na ukończenie Kena: Bridge of Spirits zależy od stylu gry danego gracza. Ember Lab podkreśliło jednak, że każdy powinien być w stanie skończyć produkcję w trakcie jednego weekendu. Niestety studio nie sprecyzowało, po ilu godzinach zabawy ujrzymy napisy końcowe.

Przypomnijmy, że Kena: Bridge of Spirits zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Premierę gry zaplanowano na 24 sierpnia bieżącego roku. Osią rozgrywki będzie eksploracja baśniowej krainy oraz walka z oponentami. Nie zabraknie też różnego rodzaju zagadek logicznych i środowiskowych.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Renchar
Gramowicz
02/03/2021 21:30

Cena rozsądna jak by to było 8-12 godzin gry. Mi tam pasuje.