SkillFactor wkracza w końcową fazę. W tym tygodniu poznamy zwycięzców turnieju

gram.pl
2021/02/15 14:30

W projekcie wzięło udział ponad 3000 zawodników.


SkillFactor wkracza w końcową fazę. Za nami 6 tygodni rywalizacji, podczas których ponad 3000 zawodników walczyło o możliwość trenowania pod okiem profesjonalnych graczy Counter Strike: Global Offensive. Już w tym tygodniu dowiemy się, który z trenerów najlepiej przygotował swoich podopiecznych do końcowego etapu turnieju.

Faza finałowa rozpocznie się w najbliższy piątek (19 lutego) o godzinie 18:00 i potrwa do niedzieli (21 lutego). Zmagania drużyn prowadzonych przez Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, Pawła „Saju” Pawelczaka, Pawła „innocenta” Mocka oraz Jakuba „kubena” Gurczyńskiego (który zastąpił Grzegorza „Szpera” Dziamałka) będziecie mogli śledzić na platformie Twitch.tv.

Każdy z czterech zespołów po zwycięskich eliminacjach odbył trening ze swoim trenerem. Zawodnicy otrzymali cenne wskazówki związane zarówno z taktyką, jak i odpowiednią komunikacją, czy radzeniem sobie z presją. Już za kilka dni przekonamy się, którzy gracze najlepiej wykorzystają przekazane im narzędzia.

Przypomnijmy, że w finale SkillFactor pula nagród będzie wynosić aż 20 tysięcy złotych. Wśród partnerów oraz sponsorów projektu są ACTINA i Sferis.pl. W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
azlanu
Gramowicz
15/02/2021 16:24

Such an informative and amazing blog that you shared. I love your article.

https://proscrack.co/solveingmm-video-splitter-business-crack/