Zmiany personalne w SkillFactor. Do projektu dołącza Jakub „kuben” Gurczyński

gram.pl
2021/02/08 14:30

Były trener Virtus.pro zastąpi Grzegorza „Szpera” Dziamałka.

Zmiany personalne w SkillFactor. Do projektu dołącza Jakub „kuben” Gurczyński

W zeszłym tygodniu odbyły się ostatnie kwalifikacje do turnieju SkillFactor przeznaczonego dla amatorskich graczy Counter Strike: Global Offensive. Już niebawem rozpocznie się finałowa faza projektu. Tymczasem okazuje się, że drużyna Grzegorza „Szpera” Dziamałka trafi pod skrzydła Jakuba „kubena” Gurczyńskiego.

„Szpero” obecnie wraz z Wisłą All in! Games Kraków szykuje się do startów w IEM, w związku z czym większość swojej uwagi musi poświęcić odpowiednim przygotowaniom. Dlatego też postanowił zrezygnować z udziału w SkillFactor i poprosił o pomoc wspomnianego wyżej Jakuba „kubena” Gurczyńskiego, który śledził projekt od początku i zgodził się zastąpić „Szpera” w roli trenera jego drużyny oraz poprowadzić ją w fazie finałowej.

Jakub „kuben” Gurczyński to postać, którą powinni kojarzyć wszyscy polscy fani Counter Strike: Global Offensive. Były trener legendarnego Virtus.pro z pewnością przekaże podopiecznym „Szpera” wiele cennych uwag oraz taktyk, które być może doprowadzą zespół do wygranej.

Przypomnijmy, że w finale SkillFactor pula nagród będzie wynosić aż 20 tysięcy złotych. Wśród partnerów oraz sponsorów projektu są ACTINA i Sferis.pl. W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!