Raya i ostatni smok na nowym widowiskowym zwiastunie. Znamy polską datę premiery

Radosław Krajewski
2021/02/12 12:10

Już za niecały miesiąc premierę będzie miał nowy film animowany Disneya. Polscy widzowie będą musieli poczekać trochę dłużej.

Raya i ostatni smok na nowym widowiskowym zwiastunie. Znamy polską datę premieryDisney zaprezentował nowy zwiastun swojej najnowszej animacji Raya i ostatni smok. Film wejdzie na ekrany kin na całym świecie oraz na platformę Disney+ już 5 marca. Polscy widzowie będą musieli poczekać na premierę miesiąc dłużej, gdyż film animowany zadebiutuje w naszym kraju 9 kwietnia. Poniżej znajdziecie najświeższy, międzynarodowy trailer filmu oraz wersję z polskim dubbingiem poprzedniego zwiastuna.

Raya i ostatni smok opowie epicką historię rozgrywającą się w fantastycznym świecie Kumandry, gdzie przed wiekami ludzie i smoki żyli razem w harmonii. Kiedy zła siła zagroziła krainie, smoki poświęciły się, by ocalić ludzkość. 500 lat później zło powróciło. Samotna wojowniczka Raya musi odnaleźć legendarnego ostatniego smoka, aby przywrócić ład i porządek. Jednak podczas swojej podróży nauczy się, że uratowanie świata nie będzie zależeć tylko od magicznego stworzenia, ale również od niej samej i reszty ludzkości, która musi nauczyć się wzajemnego zaufania i pracy zespołowej.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię Rayi i ostatniego smoka odpowiada duet Paul Briggs i Dean Wellins, dla których będzie to filmowy debiut. Briggs wcześniej współpracował z Disneyem przy animacjach, użyczając głosu wielu postaciom. Wellins jest twórcą historii do Księżniczki i Żaby – ostatniego filmu studia stworzonego klasyczną techniką. Scenariusz napisały Kiel Murray i Adele Lim, znana ze współtworzenia skryptu do Bajecznie bogatych Azjatów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
12/02/2021 13:43

Coraz bardziej mi się podoba :)