Raya i ostatni smok na nowym zwiastunie. Disney przedstawia swój tegoroczny hit

Radosław Krajewski
2021/01/26 15:20

Disney podzielił się nowym, pełnym zwiastunem swojej najnowszej animacji Raya i ostatni smok.

Raya i ostatni smok na nowym zwiastunie. Disney przedstawia swój tegoroczny hitStudio Myszki Miki zaprezentowało nowy zwiastun filmu animowanego Raya i ostatni smok. To najnowsza produkcja Walt Disney Animation Studios, która zabierze nas w świat inspirowany kulturą Południowo-Wschodniej Azji. Film zadebiutuje w kinach na całym świecie już 5 marca. Animacja dostępna będzie również na platformie Disney+ za dodatkową opłatą.

Raya i ostatni smok opowie epicką historię rozgrywającą się w fantastycznym świecie Kumandry, gdzie przed wiekami ludzie i smoki żyli razem w harmonii. Kiedy zła siła zagroziła krainie, smoki poświęciły się, by ocalić ludzkość. 500 lat później zło powróciło. Samotna wojowniczka Raya musi odnaleźć legendarnego ostatniego smoka, aby przywrócić ład i porządek. Jednak podczas swojej podróży nauczy się, że uratowanie świata nie będzie zależeć tylko od magicznego stworzenia, ale również od niej samej i reszty ludzkości, która musi nauczyć się wzajemnego zaufania i pracy zespołowej.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię Rayi i ostatniego smoka odpowiada duet Paul Briggs i Dean Wellins, dla których będzie to filmowy debiut. Briggs wcześniej współpracował z Disneyem przy animacjach, użyczając głosu wielu postaciom. Wellins jest twórcą historii do Księżniczki i Żaby – ostatniego filmu studia stworzonego klasyczną techniką. Scenariusz napisały Kiel Murray i Adele Lim, znana ze współtworzenia skryptu do Bajecznie bogatych Azjatów.

Komentarze
3
Khalid
Gramowicz
26/01/2021 20:48

Ten smok wygląda tak jakby robili go Polacy.

alex1112
Gramowicz
26/01/2021 16:47

Dlaczego jak Disney robi film o kulturze wschodniej to nie ma tam Murzynów?

wolff01
Gramowicz
26/01/2021 15:30

Wreszcie normalny trailer... i wygląda naprawdę super. Moana była bardzo fajna, więć myślę że i tu się nie zawiedziemy :)