Kowboje i zombie na planszy. Nadchodzi Zombicide: Undead or Alive

Mikołaj Ciesielski
2021/02/10 12:05

Już w przyszłym tygodniu ruszy zbiórka na Kickstarterze.

Kowboje i zombie na planszy. Nadchodzi Zombicide: Undead or Alive

Chyba nie ma na świecie osoby, która interesowałaby się grami planszowymi i nigdy nie słyszała tytułu Zombicide. Pierwsza planszówka z tej serii zadebiutowała jeszcze w 2012 roku i od tamtej pory na rynku pojawiło się kilka odsłon, a niektóre z nich jak np. Zombicide: Czarna Plaga lub Zombicide: Invader, oferowały zupełnie inny klimat, niż pierwowzór. Tymczasem już w przyszłym tygodniu na Kickstarterze rozpocznie się zbiórka na kolejną część serii Zombicide, która powinna przypaść do gustu miłośnikom westernów.

Firma CMON poinformowała, że 17 lutego rozpocznie się kampania crowdfundingowa gry Zombicide: Undead or Alive. Tym razem gracze udadzą się na Dziki Zachód, gdzie ponownie stawią czoła krwiożerczym zombie. Trzon rozgrywki z pewnością będzie przypominał to, co znamy z poprzednich odsłon serii.

Twórcy zdradzają w opisie kampanii, że Zombicide: Undead or Alive otrzyma usprawnione zasady. Jak zawsze możemy również liczyć na zróżnicowane klasy postaci, a także nowych ocalałych i nowe typy zombie. Kolejne szczegóły poznamy zapewne w przyszłym tygodniu.

Ponadto opublikowano też humorystyczną zapowiedź zbiórki na grę Zombicide: Undead or Alive, którą znajdziecie poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!