Niebawem rozstrzygną się losy Anthem Next. Poprawki do kosza?

LM
2021/02/09 09:30
0
0

Electronic Arts w najbliższych dniach zdecyduje, czy warto inwestować w dalszy rozwój Anthem, przekonuje Jason Schreier.

Niebawem rozstrzygną się losy Anthem Next. Poprawki do kosza?

Jak przekonuje Jason Schreier na łamach Bloomberga, jeszcze w tym tygodniu włodarze Electronic Arts mają podjąć kluczowe decyzje dotyczące dalszych losów wydanej w 2019 roku gry Anthem. Popularny dziennikarz, powołując się na informacje zdobyte od trzech niezależnych źródeł, poinformował, że EA musi przyjrzeć się usprawnionej wersji gry, by ocenić, czy warto kontynuować prace nad Anthem Next.

GramTV przedstawia:

Oczywiście wszystko opiera się środki studia i deweloperów zaangażowanych w przeobrażanie tytułu – jeśli Anthem Next się przyjmie, to BioWare zwiększy liczbę uczestników projektu. W innym przypadku dotychczasowe starania twórców najprawdopodobniej wylądują w koszu. Pozostaje pytanie, czy Anthem zasługuje na drugie życie?

Anthem zadebiutowało w lutym 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tytuł okazał się rozczarowaniem dla krytyków i chociaż znalazł całkiem spore grono odbiorów, to twórcy sami przyznali, że nie wszystko działa w grze tak jak powinno, stąd starania nad usprawnioną wersją. Ta – jeśli powstanie – pojawi się już bez udziału głównych producentów, gdyż zarówno Ben Irving, jak i Christian Dailey pożegnali się z BioWare.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!