SkillFactor – dziś finał eliminacji do drużyny Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego

gram.pl
2021/02/05 12:30
0
0

Do rywalizacji przystąpiło ponad 180 zespołów.

SkillFactor – dziś finał eliminacji do drużyny Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego

W poniedziałek rozpoczęły się ostatnie kwalifikacje do projektu SkillFactor, do których przystąpiło ponad 180 drużyn, które walczyły o możliwość trenowania pod okiem Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Zespoły mają już za sobą pierwszy etap eliminacji w formacie BO1, a już dziś wieczorem czekają nas kolejne emocje.

O 18:00 rozpocznie się faza finałowa, podczas której poznamy zwycięski team, który trafi pod skrzydła Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Zmagania drużyn będziecie mogli śledzić za pośrednictwem platformy Twitch.tv.

Zespół, który odniesie sukces w ostatnich kwalifikacjach projektu SkillFactor, spotka się ze swoim trenerem w najbliższą niedzielę (07.02) o godzinie 18:00 na oficjalnym treningu. Transmisję z tego wydarzenia również będziecie mogli obejrzeć na Twitch.tv.

GramTV przedstawia:

Janusz „Snax” Pogorzelski to niezwykle doświadczonego gracz, który w przeszłości reprezentował barwy takich zespołów jak Illuminar oraz Virtus.pro. Trener pomoże swoim podopiecznym wznieść się na wyższy poziom oraz skupi się na poprawnej komunikacji pomiędzy członkami drużyny, która jest kluczem do sukcesu w grze Counter Strike: Global Offensive.

Przypomnijmy, że w finale SkillFactor pula nagród będzie wynosić aż 20 tysięcy złotych. Wśród partnerów oraz sponsorów projektu są ACTINA i Sferis.pl. W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!