Ważna postać z Łotra 1 nie pojawi się w serialowym spin-offie

Radosław Krajewski
2021/01/21 11:35
0
0

Jeden z aktorów z Łotra 1 potwierdził, że nie powróci do grania swojej postaci w serialu Andor.

Ważna postać z Łotra 1 nie pojawi się w serialowym spin-offieŻadna część Gwiezdnych wojen nie może obyć się bez robotów. Nie inaczej było w spin-offie Łotr 1, w którym poznaliśmy K-2SO, przerobionego imperialnego droida. Robot współpracujący z Jynn Erso oraz Cassianem Andorem miał kilka doskonałych momentów, za które fani pokochali tę postać. Wygląda jednak na to, że K-2SO nie powróci w serialowym spin-offie, a informację tę potwierdził Alan Tudyk, który zagrał robota w filmie. W ostatnim wywiadzie przyznał, że nie jest częścią obsady serialu Andor.

Prace nad serialem właśnie trwają, ale mnie tam nie ma. Ale jeśli powstaną kolejne sezony, historia będzie kontynuowana, to wreszcie się tam pojawię. Byłem na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami wokół tego serialu i zasugerowałem Disneyowi, aby podczas zapowiedzenia serii nazwali go K2 Fast K2 Furious: The Cassian Andor Series, ale niestety, to się nie wydarzyło i zatytułowali go po prostu Andor!

Tudyk wskazał również pewien problem, który miał już podczas kręcenia Łotra 1 i jego zdaniem, ekipa odpowiedzialna za serial powinna się pośpieszyć, jeżeli chcą go ponownie zatrudnić do wcielenia się w K-2SO.

W kombinezonie mo-cap muszę być na szczudłach, ponieważ postać jest wyższa od innych bohaterów. Nie jestem jednym z tych aktorów, którzy mówią, że ktoś inny zrobi przechwytywanie ruchu, a ja tylko wypowiem swoje kwestie. Jeżeli wezmą mnie do serialu, ponownie będę musiał zrobić przechwytywanie ruchu, a w marcu kończę 50 lat. Mam więc nadzieję, że twórcy serialu wkrótce do tego dojdą, ponieważ nie będę chodził na szczudłach za jakieś pięć lat. Nie zrobię tego!

GramTV przedstawia:

Pomimo tego Alan Tudyk jest pewny, że kiedyś dołączy do obsady Andora i będzie miał okazję raz jeszcze zagrać droida. Na pewno nie wydarzy się to w pierwszym sezonie, ale nie wyklucza, że w kolejnych jego postać stanie się ważnym elementem serialu

Mam zamiar wystąpić w serialu. Po prostu historia, którą opowiada Tony Girloy nie dotyczy na razie K-2SO. Nie mogę zdradzić zbyt wielu szczegółów, ale zdecydowanie mogę potwierdzić, że nie będzie mnie w pierwszym sezonie.

Przypomnijmy, że w połowie grudnia Disney wraz z Lucasfilm zapowiedzieli kilka nowych projektów ze świata Gwiezdnych wojen. Podczas prezentacji pokazano również pierwszą zapowiedź serialu Andor. Premierę serii zaplanowano na przyszły rok.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!