Ninja Gaiden nie wróci za szybko. Team Ninja nie pracuje nad nową odsłoną

Mikołaj Ciesielski
2021/01/20 13:30
0
0

Reżyser serii NiOh chciałby jednak stworzyć w przyszłości kolejną część.

Ninja Gaiden nie wróci za szybko. Team Ninja nie pracuje nad nową odsłoną

Pod koniec grudnia ubiegłego roku Fumihiko Yasuda, producent serii NiOh, poinformował, że wspomniana marka uda się niedługo „na odpoczynek, a ekipa Team Ninja skupi się na innych projektach. Wielu graczy miało nadzieję, że studio rozpocznie prace nad nową odsłoną Ninja Gaiden, ale niestety na powrót kultowego dla wielu osób cyklu będziemy musieli jeszcze poczekać.

Yasuda w rozmowie z serwisem VGC poinformował, że obecnie nie ma planów stworzenia kolejnej części Ninja Gaiden. Dyrektor serii NiOh podkreślił jednak, że pragnie wrócić do tej marki oraz zrobić nową odsłonę i ma nadzieje, że uda mu się tego dokonać.

Przedstawiciel Team Ninja ujawnił również, że posiadacze konsol Xbox nie powinni liczyć na pojawienie się serii NiOh na sprzętach Microsoftu. Jednocześnie Yasuda zdradził, że jeśli w przyszłości miałaby powstać nowa odsłona Ninja Gaiden, to studio z pewnością chciałoby, aby trafiła ona także na konsole Xbox.

Warto wspomnieć, że ostatnia główna część serii Ninja Gaiden, czyli Ninja Gaiden 3, zadebiutowała na rynku w 2012 roku. Tytuł jest dostępny na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo WiiU.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!