Seria NiOh zasłużyła na odpoczynek. Team Ninja skupi się na innych projektach

Mikołaj Ciesielski
2020/12/29 13:45
0
0

Fumihiko Yasuda ujawnia plany studia na 2021 rok.

W listopadzie studio Team Ninja poinformowało, że już w lutym na PlayStation 5 trafi NiOh Collection, czyli pakiet dwóch części NiOh, który zaoferuje również szereg usprawnień przygotowanych z myślą o nowej konsoli Sony. Wygląda jednak na to, że fani cyklu nie mają co liczyć na premierę trzeciej odsłony w najbliższym czasie. Fumihiko Yasuda, producent serii, poinformował, że marka NiOh uda się niedługo „na odpoczynek”, a studio Team Ninja skupi się na innych projektach.

Seria NiOh zasłużyła na odpoczynek. Team Ninja skupi się na innych projektach

GramTV przedstawia:

Po siedmiu latach NiOh dotrze niebawem do punktu, w którym musi odpocząć. Mamy kilka projektów, których faza produkcyjna rozpocznie się w pełni już w przyszłym roku. Sam pragnę zmienić swój styl pracy, aby dopasować go swojego życia i skupić się na nowych tytułach” - powiedział Yasuda w rozmowie z magazynem Famitsu (podajemy za Gematsu).

Wiele osób liczy, że Team Ninja w najbliższym czasie wróci do serii Ninja Gaiden. Warto wspomnieć, że w ostatnich tygodniach w ofercie chińskiego, a następnie hiszpańskiego sklepu internetowego pojawiła się kolekcja Ninja Gaiden Trilogy, czyli odświeżone wydanie trzech odsłon cyklu, które rzekomo ma trafić na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Co więcej, sami twórcy na początku tego roku zgłaszali chęć stworzenia nowego Ninja Gaiden.

Przypomnijmy, że ostatnia gra z serii NiOh, czyli NiOh 2, zadebiutowała na rynku w marcu bieżącego roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Gra już w lutym trafi także na PC i PlayStation 5 jako NiOh 2: The Complete Edition.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!