Spider-Man 3 na pierwszych zdjęciach. Tak prezentuje się Tom Holland w stroju Pajączka

Radosław Krajewski
2021/01/18 11:30

Wyciekły zdjęcia z planu trzeciej części Spider-Mana. Pozwalają bliżej przyjrzeć się strojowi bohatera i potwierdzają jedną z plotek.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji Spider-Mana 3. Prace nad filmem trwają od jakiegoś czasu w Atlancie i z tej okazji otrzymaliśmy kilka ujęć, które pokazują Toma Hollanda w stroju, który znamy z poprzedniej części. Już wcześniej krążyły informacje, że po dramatycznych wydarzeniach ze Spider-Man: Daleko od domu, tytułowy bohater będzie korzystał z tego samego stroju i gadżetów.

Spider-Man 3 na pierwszych zdjęciach. Tak prezentuje się Tom Holland w stroju Pajączka

Na jednym z zestawów zdjęć widzimy Petera Parkera wraz z MJ graną przez Zendayę podczas zimowej scenerii. Potwierdza to plotki, według których trzecia część Spider-Mana będzie rozgrywać się podczas świąt. Wskazują na to również dekoracje, które mija główny bohater na ulicy oraz umieszczone na witrynie cukierni, w której pracuje MJ.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku pojawiły się plotki, według których ostatnia część trylogii nie będzie pożegnaniem ze Spider-Manem w uniwersum Marvela. Studio miało podpisać nową umowę z Sony Pictures, która pozwoli Pajączkowi stać się jednym z najważniejszych postaci i wystąpić w kolejnych produkcjach z uniwersum.

Reżyserem Spider-Mana 3 jest Jon Watts, który stał za kamerą poprzednich dwóch części. Datę premiery filmu wyznaczono na 17 grudnia 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!