Twórcy Kena: Bridge of Spirits zdradzają nowe szczegóły na temat eksploracji

Mikołaj Ciesielski
2021/01/14 09:00

Produkcja Ember Lab ma zadebiutować na rynku już w marcu bieżącego roku.

Twórcy Kena: Bridge of Spirits nie dają nam zapomnieć o swoim nadchodzącym dziele. Pod koniec grudnia deweloperzy zdradzili, w jaki sposób zamierzają wykorzystać możliwości kontrolera DualSense, a nieco wcześniej podzielili się z graczami kolejnymi zrzutami ekranu ze swojej produkcji. Tymczasem Josh Grier, współzałożyciel studia Ember Lab, w wywiadzie dla PlayStation Magazine ujawnił nieco szczegółów na temat eksploracji w grze Kena: Bridge of Spirits.

Twórcy Kena: Bridge of Spirits zdradzają nowe szczegóły na temat eksploracji

GramTV przedstawia:

Twórcy określają, że ich nadchodzące dzieło jest „szeroko liniową produkcją”. Oznacza to, że gracze będą poruszać się jedną główną ścieżką, ale deweloperzy przygotowali wiele dodatkowych miejsc do zbadania, a progres w opowieści będzie można osiągnąć na kilka różnych sposobów.

Jako przykład podano fragment, w którym użytkownicy, aby kontynuować swoją podróż, muszą zdecydować, czy chcą zmierzyć się z wymagającym mini-bossem, czy wybrać inną drogę, na której czeka na nich łamigłówka. Grier nie ujawnił, jak często staniemy przed tego rodzaju wyborem, ale trzeba przyznać, że całość brzmi całkiem interesująco.

Kena: Bridge of Spirits zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami tytuł ma zadebiutować na rynku w marcu bieżącego roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Warto także wspomnieć, że osoby, które zdecydują się na zakup Kena: Bridge of Spirits na PlayStation 4, otrzymają darmowy dostęp do next-genowej wersji produkcji studia Ember Lab.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!