Valve szuka psychologa do tworzenia "fascynujących doświadczeń" w nowych grach

Maria Wawrzyniak
2021/01/07 20:00

Przedstawiciele firmy zamieścili ofertę pracy – poszukiwany jest doświadczony psycholog, który pomógłby w tworzeniu fascynujących gier w stylu Half-Life: Alyx.

Na oficjalnej stronie Valve Software kilka dni temu pojawiło się (podajemy za serwisem GameSpot) nowe ogłoszenie o pracę. W komunikacie czytamy, że firma poszukuje psychologa (badawczego/eksperymentalnego) do tworzenia fascynujących doświadczeń w zakresie rozgrywki. Mowa tutaj o bardzo złożonych oraz zajmujących produkcjach – prawdopodobnie w stylu ostatniego wielkiego projektu firmy, czyli gry Half-Life: Alyx. Ponadto psycholodzy zajmą się analizą zachowań i przyzwyczajeń graczy.Valve szuka psychologa do tworzenia Choć nie wiemy dokładnie, co Valve szykuje dla społeczności, możemy spodziewać się immersyjnych tytułów, które zmuszą nas do myślenia i podejmowania bardzo trudnych decyzji. Równie prawdopodobne jest, że firma ma w planach stworzenie kolejnego tytułu wykorzystującego technologię wirtualnej rzeczywistości. Nie jest to również pierwszy raz, kiedy Valve poszukuje doświadczonego psychologa – poprzednie tego typu ogłoszenie zamieszczone zostało jeszcze w lutym ubiegłego roku.

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Half-Life: Alyx zadebiutowało 23 marca ubiegłego roku wyłącznie na komputerach osobistych wyposażonych w sprzęt kompatybilny ze standardem Steam VR. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji gry, którą znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!