Gracz Call of Duty: Warzone przypadkowo odkrył błąd pozwalający na teleportację

Wincenty Wawrzyniak
2021/01/01 12:30
0
0

Społeczność popularnego battle royale nie przestaje odkrywać kolejnych – coraz to ciekawszych – błędów. Tym razem gracze zaczęli się teleportować.

Wszyscy chyba doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że gra Call of Duty: Warzone zmaga się z licznymi problemami technicznymi – społeczność bardzo często podczas zabawy natrafia na najróżniejsze błędy. Najnowszym odkryciem (podajemy za serwisem Game Rant) okazał się błąd pozwalający na teleportację, który został przypadkowo odkryty przez użytkownika o pseudonimie IGUANA_MIKE_.

Błąd został zaprezentowany na filmiku na forum Reddit. Wystarczy udać się na niewielką stację benzynową ulokowaną na środku Verdanska oraz spróbować przeskoczyć przez zamknięte okno – po tej czynności gra przeteleportuje nas w pobliże hangarów, około 200 metrów od wspomnianej stacji.Gracz Call of Duty: Warzone przypadkowo odkrył błąd pozwalający na teleportację

GramTV przedstawia:

Po wszystkim Call of Duty: Warzone musi jeszcze doczytać tekstury – co możecie zobaczyć na wspomnianym filmiku. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Call of Duty: Warzone zadebiutowało 10 marca ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Pod tym adresem znajdziecie również obszerne kompendium na temat gry Call of Duty: Modern Warfare, gdzie zamieściliśmy informacje o battle royale w osobnej sekcji. Kompendium jest aktualizowane o nowe informacje.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!