Plotka: Bully 2 powstawało, ale Rockstar porzucił grę w 2017 roku

Mikołaj Ciesielski
2020/12/30 09:25
0
0

Deweloperzy chcieli skupić się na Red Dead Redemption 2 i Grand Theft Auto VI.

Pierwsze plotki na temat prac nad Bully 2 pojawiły się już w 2009 roku. Temat powraca jak bumerang i co jakiś czas docierają do nas nieoficjalne informacje, według których Rockstar planuje stworzyć kontynuację tytułu, który zadebiutował na rynku jeszcze na konsoli PlayStation 2. Rok temu informowaliśmy Was, że gra rzekomo znajdowała się w produkcji i była nawet grywalna, jednak projekt został dwukrotnie odłożony do tzw. szuflady. Tymczasem do sieci trafiły kolejne plotki, według których Rockstar wrócił do prac nad Bully 2, jednak gra została ponownie porzucona przez deweloperów.

Plotka: Bully 2 powstawało, ale Rockstar porzucił grę w 2017 roku

GramTV przedstawia:

Użytkownik GTAforums posługujący się pseudonimem Tez2, który ma na swoim koncie kilka potwierdzonych przecieków, informuje, że Bully 2 zostało porzucone po raz trzeci w 2017 roku, ponieważ Rockstar chciał skupić się na dokończeniu Red Dead Redemption 2 oraz przyspieszeniu prac nad Grand Theft Auto VI, które miało wówczas znajdować się w fazie przedprodukcyjnej.

Powyższe rewelacje zostały również potwierdzone przez użytkownika o pseudonimie Yan2295, czyli insidera związanego z Rockstar Games. Wszystko wskazuje więc na to, że na ewentualną premierę Bully 2 będziemy musieli poczekać dobrych kilka lat, o ile deweloperzy zdecydują się dać tej produkcji jeszcze jedną szansę.

Przypomnijmy, że Bully: Scholarship Edition, znane również jako Canis Canem Edit, zadebiutowało na rynku w 2006 na PlayStation 2. Produkcja studia Rockstar trafiła również na komputery osobiste, konsole Xbox 360, Nintendo Wii, PlayStation 3 i PlayStation 4, a także urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!