Ninja Gaiden Trilogy w ofercie kolejnego sklepu. Doczekamy się zapowiedzi?

Mikołaj Ciesielski
2020/12/09 10:20
1
0

Kolekcja ma rzekomo trafić na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Na początku września pisaliśmy, że na stronie chińskiego sklepu Game Source Entertainment zauważyć można było wpis dotyczący kolekcji Ninja Gaiden Trilogy od Koei Tecmo. Informacje o wspomnianym zestawie zostały jednak szybko usunięte, a cała sytuacja nie doczekała się komentarza ze strony wydawcy. Wygląda jednak na to, że temat powraca, ponieważ kolekcja Ninja Gaiden Trilogy pojawiła się w ofercie jednego z hiszpańskich sklepów.

Ninja Gaiden Trilogy w ofercie kolejnego sklepu. Doczekamy się zapowiedzi?

Na stronie xtralife znaleźć możemy wersje na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch. Według informacji zawartych w opisie kolekcja ma składać się z odświeżonych wydań Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 oraz Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, co pokrywa się ze szczegółami przekazanymi we wrześniu przez Game Source Entertainment.

W przeciwieństwie do chińskiego sprzedawcy sklep xtralife nie umieścił jednak na swojej stronie ani ceny zestawu, ani rzekomej daty premiery kolekcji. Do powyższych rewelacji należy więc podchodzić z dystansem. Niewykluczone, że podobnie jak miało to miejsce we wrześniu, Ninja Gaiden Trilogy zniknie wkrótce z oferty hiszpańskiego sklepu, a Koei Tecmo nie odniesie się do całej sytuacji.

Warto jednak wspomnieć, że studio Team Ninja, które jest odpowiedzialne za rozwój serii Ninja Gaiden, zgłaszało na początku roku chęć stworzenia nowej odsłony. Wydanie kolekcji, która zawierałaby odświeżone wydania poprzednich części, byłoby świetnym sposobem na przyciągnięcie do marki nowych graczy oraz pozwoliłoby wzbudzić zainteresowanie kolejną produkcją.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
09/12/2020 10:56

Nowy lub totalny REMAKE  a nie starocie!!