Kevin Hart w Borderlandsach? Aktor negocjuje rolę

Radosław Krajewski
2020/12/17 11:35

Słynny aktor i komik może pojawić się u boku Cate Blanchett w filmowej ekranizacji Borderlands.

W produkcji jest tyle filmowych i serialowych adaptacji najróżniejszych gier, że z łatwością można zapomnieć o większości z nich. Jednym z takich tytułów jest ekranizacja Borderlands, o której nie słyszeliśmy od maja, kiedy to ogłoszono, że w jedną z głównych bohaterek wcieli się Cate Blanchett. Przez długi czas aktorka pozostawała jedyną osobą w obsadzie, ale na szczęście wkrótce może się to zmienić. Jak podał serwis The Illuminerdi, swój udział w filmie właśnie negocjuje Kevin Hart.

Kevin Hart w Borderlandsach? Aktor negocjuje rolę

Aktor ma wcielić się w Rolanda, weterana wojennego i byłego członka prywatnej armii korporacji Atlas. Roland jest specjalistą od wszelkiego rodzaju broni, ale jego głównym arsenałem są strzelby i karabiny bojowe. Żołnierz ma zawsze przy sobie mobilną wieżyczkę, która potrafi przechylić szalę zwycięstwa na jego korzyść. Postać pojawiła się w dwóch pierwszych odsłonach serii oraz w spin-offie Borderlands: The Pre-Sequel.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Eli Roth, znany z takich produkcji jak Hostel i Życzenie śmierci. Za scenariusz odpowiada Craig Mazin, współtwórca Czarnobyla i serialowego The Last of Us. Przypomnijmy, że Cate Blanchett wcieli się w postać syreny Lilith, która obecna jest w serii od drugiej części.

Borderlands to połączenie pierwszoosobowej strzelanki i gry RPG, które w kolejnych latach wyewoluowało w podgatunek looter-shooterów. Pierwsza część pojawiła się w 2009 roku. W grze sterowaliśmy jedną z czterech postaci, a naszym zadaniem było eksploracja planety Pandora w poszukiwaniu Skarbca, skrywającego w sobie tajemniczy artefakt obcej cywilizacji.

Zobacz również inne gorące newsy o ekranizacjach gier:

Zobacz również inne gorące newsy o ekranizacjach gier:, Kevin Hart w Borderlandsach? Aktor negocjuje rolę

Komentarze
1
Fang
Gramowicz
17/12/2020 15:39

"Przypomnijmy, że Cate Blanchett wcieli się w postać syreny Lilith, która obecna jest w serii od drugiej części."

Lilith nie tylko jest od pierwszej części to jest w niej jedną z czterech grywalnych postaci, dodatkowo angielskie siren w tym przypadku to nie syrena tylko kusicielka/uwodzicielka.