Paranoid – psychologiczny horror od twórców Agony na nowym zwiastunie

Mikołaj Ciesielski
2020/12/16 13:35
0
0

Bydgoskie Madmind Studio prezentuje kilka fragmentów rozgrywki.

Paranoid, czyli nowe dzieło bydgoskiego Madmind Studio, zapowiedziano w 2018 roku. Deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o swojej kolejnej produkcji i opublikowali wczoraj świeży zwiastun, w którym nie zabrakło również fragmentów rozgrywki. Z zapowiedzi twórców wynika, że Paranoid dostarczy zainteresowanym prawdziwie next-genowych wrażeń. Gra ma działać w rozdzielczości 4K, a także korzystać z technologii ray-tracing.

Paranoid – psychologiczny horror od twórców Agony na nowym zwiastunie

GramTV przedstawia:

W nadchodzącej produkcji Madmind Studio nie zabraknie rozbudowanej, skupionej na psychologii postaci fabuły, a także dynamicznych i brutalnych starć z oponentami. Deweloperzy zapewniają, że podczas rozgrywki spotkamy wiele przerażających i wrogo nastawionych stworzeń.

Paranoid opowie historię Patricka Calmana, 31-letniego mężczyzny, którego rodzice zostali brutalnie zamordowani, a siostra zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. W wyniku tych wydarzeń protagonista popadł w paranoję. Rozgrywka rozpoczyna się w momencie, w którym do bohatera dzwoni telefon, a w słuchawce rozbrzmiewa głos zaginionej siostry. Chcąc poznać prawdę i dowiedzieć się więcej o tragicznej przeszłości Patrick musi wyjść ze swojego domu. Okazuje się to jednak znacznie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Na ten moment zapowiedziano jedynie PC-tową wersję gry Paranoid. Twórcy nie ujawnili daty premiery gry. Wiemy jedynie, że produkcja Madmind Studio będzie dostępna na komputerach osobistych wyłącznie na platformie Steam.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!