Paranoid - ogłoszono survival-horror z nagością, prochami i śmiercią w tle

Patryk Purczyński
2018/11/05 19:58
2
0

Tragiczna historia głównego bohatera może rozwinąć się trojako. Po drodze będzie on musiał stawić jednak czoła wielu niebezpieczeństwom.

Paranoid - ogłoszono survival-horror z nagością, prochami i śmiercią w tle

Odpowiedzialne za grę Agony Madmind Studios zapowiedziało psychologiczny horror Paranoid. Opowieść skupia się na Patricku Calmanie, 31-letnim mężczyźnie, który stracił swoją rodzinę. Rodzice zostali brutalnie zamordowani a siostra zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Główny bohater nie może pogodzić się z tymi tragicznymi wydarzeniami i zaczyna popadać w paranoję. 13 lat po tych wydarzeniach odbiera on telefon od kobiety, która podaje się za jego zaginioną siostrę. Aby poznać prawdę o tragicznej przeszłości, musi on wyjść ze swojego domu. Zadanie okazuje się jednak znacznie trudniejsze niż mogłoby się wydawać.

Z zaprezentowanych materiałów wideo Paranoid wynika bowiem, że po pomieszczeniach domu kręcą się przerażające kreatury. Gra będzie zawierała aspekt walki, ale chwila nieuwagi może kosztować nas utratę życia. Paranoja, brutalność, nagość i narkotyki to elementy, których w nowej produkcji Madmind Studios nie powinno zabraknąć. Twórcy obiecują ponadto głęboką opowieść i trzy możliwe zakończenia. Tytuł powstaje z myślą o pecetach, ale nie ma na razie ustalonego terminu wydania.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Illidian_Stormrage
Gramowicz
08/11/2018 13:00

Może być fajne choć pewnie moralniaki się przyczepią bo "nagość" jest bebe i demoralizuje...

Usunięty
Usunięty
06/11/2018 07:25

Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.