Felieton

Paranoid - ogłoszono survival-horror z nagością, prochami i śmiercią w tle

Patryk Purczyński, 05 listopada 2018 19:58 2

Tragiczna historia głównego bohatera może rozwinąć się trojako. Po drodze będzie on musiał stawić jednak czoła wielu niebezpieczeństwom.

Odpowiedzialne za grę Agony Madmind Studios zapowiedziało psychologiczny horror Paranoid. Opowieść skupia się na Patricku Calmanie, 31-letnim mężczyźnie, który stracił swoją rodzinę. Rodzice zostali brutalnie zamordowani a siostra zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Główny bohater nie może pogodzić się z tymi tragicznymi wydarzeniami i zaczyna popadać w paranoję. 13 lat po tych wydarzeniach odbiera on telefon od kobiety, która podaje się za jego zaginioną siostrę. Aby poznać prawdę o tragicznej przeszłości, musi on wyjść ze swojego domu. Zadanie okazuje się jednak znacznie trudniejsze niż mogłoby się wydawać.

Z zaprezentowanych materiałów wideo Paranoid wynika bowiem, że po pomieszczeniach domu kręcą się przerażające kreatury. Gra będzie zawierała aspekt walki, ale chwila nieuwagi może kosztować nas utratę życia. Paranoja, brutalność, nagość i narkotyki to elementy, których w nowej produkcji Madmind Studios nie powinno zabraknąć. Twórcy obiecują ponadto głęboką opowieść i trzy możliwe zakończenia. Tytuł powstaje z myślą o pecetach, ale nie ma na razie ustalonego terminu wydania.

Days Gone – mechanika starć na nowym gameplayu z PAX South
Yakuza Kiwami z datą premiery na PC
Ace Combat 7: Skies Unknown - tak sztywnego psa jeszcze w grze nie widzieliście
Mortal Kombat 11 - zobacz pierwsze fragmenty rozgrywki!
najnowsze