GRAMTV: Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Cyberpunk 2077

gram.pl
2020/12/11 16:00

Na naszym kanale na YouTubie z okazji wczorajszej premiery gry Cyberpunk 2077 pojawił się obszerny materiał podsumowujący wszystkie niezbędne informacje.

Wczoraj miała miejsce premiera gry Cyberpunk 2077. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla Was specjalny materiał podsumowujący wszystkie najważniejsze informacje o grze polskiego studia CD Projekt RED. Nagranie jest całkiem długie, dlatego radzimy przygotować sobie coś do przegryzienia – chyba, że zainteresujecie się tytułem na tyle, że nic takiego nie będzie potrzebne (co jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem!). Zapraszamy do oglądania! Jeżeli chcecie być na bieżąco z naszymi filmami, nie zapomnijcie zasubskrybować kanału Gram.pl. Możecie również polubić poniższy film – dzięki temu wiemy, że się Wam spodobał!

Przypomnijmy jeszcze, że Cyberpunk 2077 zadebiutowało 10 grudnia bieżącego roku, na komputerach osobistych, konsolach obecnej generacji PlayStation 4 i Xbox One, a także na PlayStation 5 i Xbox Series X. Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi gry, zapraszamy pod ten adres. Zapraszamy też do lektury naszej recenzji oraz kompendium na temat gry, które jest aktualizowane o nowe informacje.

GramTV przedstawia:

GRAMTV: Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Cyberpunk 2077

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!