Gears 5 – fabularny dodatek Hivebusters z efektownym trailerem i datą premiery

Mikołaj Ciesielski
2020/12/09 13:00
0
0

Na graczy czeka nowa kampania, trzyosobowy tryb kooperacji oraz Nowa Gra+.

Gears 5 – fabularny dodatek Hivebusters z efektownym trailerem i datą premiery

Deweloperzy ze studia The Coalition postanowili przypomnieć graczom o Gears 5 i poinformowali, że zapowiedziany pod koniec października fabularny dodatek Hivebusters zadebiutuje na PC i konsolach już 15 grudnia. Z tej okazji otrzymaliśmy premierowy zwiastun rozszerzenia, który zapewnia, że w nadchodzącym DLC nie zabraknie widowiskowych i emocjonujących sekwencji.

GramTV przedstawia:

Hivebusters zaoferuje graczom przede wszystkim nową kampanię fabularną, która rozegra się na wyspach Galagi. Wedle zapowiedzi twórców historia ma wystarczyć na około 4-5 godzin zabawy. Zainteresowani mogą też liczyć na trzyosobowy tryb kooperacji online lub na podzielonym ekranie. Rozszerzenie wprowadzi także Nową Grę+, kolejne osiągnięcią, dodatkowe skórki dla broni i bohaterów oraz nowe umiejętności specjalne. Dodatek będzie dostępny za darmo dla abonentów usługi Xbox Game Pass.

Przypomnijmy, że Gears 5 zadebiutowało na rynku we wrześniu 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One. Produkcja dostępna jest też na Xboksie Series X/S. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją gry Gears 5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!