Gears 5 otrzyma fabularne DLC i tryb Nowej Gry+, twórcy zapowiadają zmiany

Maria Wawrzyniak
2020/10/26 15:35
1
0

Wygląda na to, że Microsoft nie zapomniał o Gears 5. Deweloperzy ze studia The Coalition przygotowują się do premiery na next-genach i zapowiadają sporo nowości.

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów gry Gears 5. Jak podaje między innymi serwis Video Games Chronicle, przedstawiciele firmy Microsoft wspólnie z deweloperami ze studia The Coalition zapowiedzieli sporo nowości, które pojawią się w produkcji wraz z jej premierą na konsolach nowej generacji, czyli Xboksie Series X oraz Series S. Warto zaznaczyć, że nowa zawartość trafi także do posiadaczy wersji pecetowej Gears 5. Na co dokładnie możemy liczyć?

Po pierwsze i chyba najważniejsze, gra doczeka się (na obu generacjach) fabularnego dodatku pod tytułem Hivebusters. Na ten moment wiemy jedynie, że nowej zawartości powinno wystarczyć na około 4 lub 5 godzin zabawy, a premiera DLC została zaplanowana na grudzień bieżącego roku – szczegóły mamy poznać bliżej debiutu. Ponadto otrzymamy tryb Nowej Gry+ pozwalający na ponowne zapoznanie się z kampanią. Tryb odblokuje dwa nowe poziomy trudności. Wśród pomniejszych nowinek znajdą się z kolei nowe skórki dla bohaterów oraz broni, aktualizacja Jacka i nowe osiągnięcia.

GramTV przedstawia:

Co ciekawe, w kampanii pojawi się możliwość zagrania Dave’m Bautistą zamiast Marcusem Fenixem. Na koniec warto zwrócić uwagę na rozbudowę Operacji, które mają otrzymać motywy przewodnie – to na ich podstawie twórcy zamierzają rozbudowywać grę i dodawać do niej nową zawartość. Na konsolach Xbox Series X/S w trybie sieciowym Gears 5 gracze mogą liczyć na 120 klatek na sekundę oraz szereg ulepszeń dotyczących oprawy graficznej.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Gears 5 zadebiutowało 10 września 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One. Zainteresowanych zapraszamy również do naszego kompendium na temat produkcji oraz recenzji.Gears 5 otrzyma fabularne DLC i tryb Nowej Gry+, twórcy zapowiadają zmiany

Komentarze
1
DJQuicksilver
Gramowicz
26/10/2020 16:46

No coz wraz z aktualizacja win 10 2004 otrzymalismy -20 fps w grze. Ciekawe co jeszcze spierdola. A tak zapomnialem moze nie spuchnie jak GW4 ktire mialo 140gb, ja pierdole zamiast naprawiac bledy ciagle cos psuja.