Gracz z 16 zabójstwami z samego pistoletu w PUBG po nowej aktualizacji

Wincenty Wawrzyniak
2020/12/03 11:45
0
0

Popularne battle royale doczekało się aktualizacji, która poprawiła między innymi system strzelania z pojazdów. Choć poprawiła to chyba za mało powiedziane.

Jakiś czas temu na serwerach gry Playerunknown’s Battlegrounds pojawiła się aktualizacja z numerem 9.2, która wprowadziła do battle royale możliwość strzelania podczas prowadzenia pojazdów. Tę właśnie mechanikę postanowił wykorzystać jeden z graczy i trzeba przyznać, że wyszło mu to aż za dobre. Jak bowiem donosi serwis Game Rant, użytkownikowi awmaLLama udało się osiągnąć killstreak wynoszący aż 16 zabóstw – tym samym gracz zajął pierwsze miejsce w meczu, a wszystkiego dokonał przy pomocy wyłącznie pistoletu P1911 oraz pojazdów, jak chociażby nowego dirt bike’a. Swoim wyczynem podzielił się na Reddicie.Gracz z 16 zabójstwami z samego pistoletu w PUBG po nowej aktualizacji

Nie zabrakło oczywiście graczy, którzy skrytykowali materiał użytkownika i stwierdzili, że walczy z botami, a nie normalnymi graczami. Inni zaś zachwalają jego umiejętności. Przede wszystkim jednak bardzo duża część społeczności wytyka najnowszej aktualizacji całowity brak balansu w nowej mechanice.

GramTV przedstawia:

Podkreślają, że patch mocno redukuje odrzut broni bocznych, kiedy korzystamy z nich podczas jazdy, co zwiększa obrażenia niektórych nabojów. Pozostaje jednak poczekać, aż twórcy zajmą się poprawkami balansu. Przypomnijmy jeszcze, że w PUBG rozpoczął się niedawno nowy sezon rozgrywek – więcej informacji znajdziecie między innyim tutaj.

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!