PUBG doczeka się "pierwszej dynamicznej mapy" – oto Paramo

Wincenty Wawrzyniak
2020/10/13 19:45
0
0

Przedstawiciele studia PUBG Corp postanowili rozpocząć zupełnie nowy rozdział w historii gry Playerunknown’s Battegrounds, która doczeka się naprawdę ciekawych zmian.

Pomimo niewielkiego spadku popularności, gra Playerunknown’s Battlegrounds wciąż może pochwalić się naprawdę sporym gronem wiernych fanów. Teraz jednak zainteresowanie produkcją może wzrosnąć – wszystko za sprawą oficjalnej zapowiedzi Paramo, czyli pierwszej dynamicznej mapy, która zawita na serwery PUBG razem ze startem dziewiątego sezonu rozgrywek. Co ciekawe, o mapie wiedzieliśmy w praktyce już od końca września, kiedy to wybrani internetowi twórcy otrzymali tajemnicze drewniane skrzynki z kamiennymi tabliczkami oraz listem od… Burtona Northropa, który prowadził wykopaliska.

Więcej informacji ujawniono za pomocą filmu opublikowanego na oficjalnym kanale gry na YouTubie. Okazuje się, że wspomniany naukowiec udał się w Andy, aby odnaleźć mityczną Fontannę Młodości, która – według wskazówek – ma znajdować się właśnie w mieście Paramo. Ostatecznie nie wiadomo jednak, czy Northrop cokolwiek tam znalazł, bo najzwyczajniej w świecie oszalał. Odkryciem tajemnicy mogą teraz zająć się gracze, o ile nie zdążą się przedtem nawzajem pozabijać. Wyjątkowo zainteresowanych uniwersum Battlegrounds zaproszono również do zapisania się do specjalnego newslettera – krótko mówiąc, lore w PUBG!

Co właściwie oznacza dynamiczna mapa? Twórcy nie kryją zadowolenia z nowej aktualizacji. Paramo będzie dynamicznie zmieniać się w każdej grze – gracze będą więc musieli uważać na różne niebezpieczeństwa i wyłapywać, co nowego czeka ich w kolejnej sesji gry.

GramTV przedstawia:

Razem z patchem w grze pojawią się również helikoptery, które nie tylko będą transportować grających na nową mapę, ale również zrzucać skrzynki z zaopatrzeniem. Co ciekawe, gracze będą mogli takowe maszyny zestrzelić, starając się zdobyć przedmioty w pierwszej kolejności. To jednak nie wszystko!

Dziewiąty sezon w PUBG wprowadzi również nowy tryb i dwie przepustki sezonowe. Pierwsza pojawi się razem z łatką 9.1 na samym początku, umożliwiając zdobycie specjalnych nagród związanych z kulturą Paramo. Druga przepustka skupi się na niesławnym bohaterze PUBG i zostanie wprowadzona do gry razem z aktualizacją 9.2. Nowy sezon rozgrywek oraz mapa Paramo pojawią się w PUBG już 21 października na PC oraz 29 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dziewiąty sezon rozgrywek potrwa dwa miesiące. Jakby nie było, zapowiada się ciekawie. Kto wie, może to druga młodość dla PUBG?PUBG doczeka się

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!