Cuphead: The Delicious Last Course ma być genialne. Dlatego poczekamy dłużej

LM
2020/11/26 10:30

Przedstawiciele studia MDHR poinformowali, że ogłoszone jeszcze w 2018 roku DLC do Cuphead zalicza kolejny poślizg.

Wygląda na to, że zapowiedziane jeszcze w 2018 roku DLC zatytułowane The Delicious Last Course do gry Cuphead musi ominąć kolejną kłodę rzuconą pod nogi jego twórców. Studio MDHR zakomunikowało za pośrednictwem Twittera, że dodatek zaliczy kolejną obsuwę, co w tym przypadku oznacza, że nie doczekamy się go w 2020 roku. Oczywiście największe zasługi w tym zakresie możemy przypisać tegorocznej pandemii, która – wedle komunikatu deweloperów – znacząco wpłynęła na wielu pracowników studia MDHR.

Cuphead: The Delicious Last Course ma być genialne. Dlatego poczekamy dłużej

GramTV przedstawia:

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że ekipa nie zamierza iść na żadne kompromisy i tak, jak oryginalne Cuphead było szczytowym osiągnięciem w zakresie projektowania, animacji i oprawy audio, tak i The Delicious Last Course nie zamierza zejść z tonu. Dlatego musimy poczekać na DLC nieco dłużej. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy dowiozą wysokiej jakości zawartość, która wynagrodzi nam długi czas oczekiwania.

Pomysł na grę okazał się strzałem w dziesiątkę i zainspirował włodarzy Netflix do wyprodukowania stylizowanego serialu animowanego, który doczekał się już nawet pierwszych prezentacji. Cuphead ukazało się w 2017 roku na PC i konsolach Xbox One. Następnie zadebiutowało na Nintendo Switch, a ostatnio także na PlayStation 4.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!