Najtrudniejsza gra generacji wkrótce także na PlayStation 4?

LM
2020/07/28 09:25

Wygląda na to, że wydane w 2017 roku Cuphead wreszcie odnalazło drogę na serwery PlayStation Network. Tytuł zlokalizowany w usłudze Sony.

Dobre wieści dla miłośników konsol Sony, którzy jak dotąd z zazdrością patrzyli na wydane w 2017 roku Cuphead. Opracowana przez studio MDHR produkcja najwyraźniej po cichu wkracza na serwery PlayStation Network, co udało się wychwycić użytkownikom Twittera. W zasadzie Cuphead jest już na PlayStation 4, ale próby załadowania strony poświęconej grze kończą się niepowiedzeniem, a wydanie nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane przez producenta, ale zdaje się, że jest to jedynie kwestia czasu.Najtrudniejsza gra generacji wkrótce także na PlayStation 4?

Cuphead oryginalnie ukazało się w 2017 roku na PC Windows i konsolach Xbox One, skąd rozpoczęło ekspansję na systemy MacOS czy konsolkę Nintendo Switch. Tytuł przykuwa uwagę stylizowaną na klasyczne kreskówki oprawą wizualną, ale wyróżnia się też poziomem trudności, który dał popalić wielu weteranom hardkorowych gier. Ta kombinacja zagwarantowała grze komercyjny sukces, a obok zapowiedzianego przed laty dodatku The Delicious Last Course możemy wyczekiwać też specjalnego animowanego serialu od Netflix – The Cuphead Show.

Gdy tylko StudioMDHR pokusi się o zapowiedź wydania, to z pewnością się o tym dowiecie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
29/07/2020 17:26

Barman bardzo proszę, chętnie pograłbym z kumplem