Mamy pierwszy teaser animowanego serialu Cuphead na Netfliksie

Maria Wawrzyniak
2020/06/28 11:30

Jeśli spodobała Wam się oprawa graficzna i ogólny klimat gry, animowany serial na Netfliksie również powinien przypaść Wam do gustu. Zobaczcie koniecznie!

Jeszcze w lipcu ubiegłego roku zapowiedziano The Cuphead Show, pełnoprawny serial animowany będący adaptacją niezwykle ciepło przyjętej dwuwymiarowej zręcznościówki akcji z 2017 roku. Deweloperzy ze StudioMDHR mają powody do zadowolenia – zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że jest to ich debiutancki projekt. Wiemy już, że serial powstaje w wewnętrznym studio należącym do Netfliksa, zaś obaj pomysłodawcy gry są producentami wykonawczymi. Głównymi bohaterami dzieła będą znani z pierwowzoru Cuphead oraz Mugman, aczkolwiek na ekranie zostanie opowiedziana zupełnie nowa, niezwiązana z grą historia. Niedawno natomiast Netflix wreszcie postanowił podzielić się pierwszymi ujęciami z serialu The Cuphead Show pod postacią prawie minutowego teasera. Zobaczcie koniecznie!

Wczytywanie ramki mediów.

Choć na ten moment nie znamy premiery serialu, tak powyższy materiał sugeruje, że odbędzie się ona wkrótce. Na ten moment musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne szczegóły. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o dziele i czy na nie czekacie!Mamy pierwszy teaser animowanego serialu Cuphead na Netfliksie

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!