Hyrule Warriors: Age of Calamity z rekordową sprzedażą

Mikołaj Ciesielski
2020/11/24 14:15

Prequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild cieszy się dużym zainteresowaniem.

Zapowiedź Hyrule Warriors: Age of Calamity wprawiła graczy w niemałe osłupienie. Nintendo bez wcześniejszych informacji zaprezentowało graczom prequel bestsellerowego The Legend of Zelda: Breath of the Wild i poinformowało, że na premierę będziemy musieli czekać jedynie dwa miesiące. Tytuł zdążył już zadebiutować na rynku i zebrał dobre recenzje, ale przede wszystkim podbił serca graczy, ustanawiając przy tym rekord sprzedaży dla gier z cyklu Warriors.

 Hyrule Warriors: Age of Calamity z rekordową sprzedażą

GramTV przedstawia:

Deweloperzy poinformowali za pośrednictwem serwisu Famitsu, że od momentu premiery, która miała miejsce 4 dni temu, sprzedano już ponad 3 miliony egzemplarzy gry Hyrule Warriors: Age of Calamity, wliczając w to fizyczne oraz cyfrowe kopie produkcji. Tym samym najnowsze dzieło studia Omega Force wyprzedziło wszystkie odsłony serii Dynasty Warriors oraz Warriors Orochi, a także takie tytuły jak Dragon Quest Warriors, Fire Emblem Warriors i Hyrule Warriors.

Przypomnijmy, że Hyrule Warriors: Age of Calamity dostępne jest wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Akcja gry ma miejsce 100 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w The Legend of Zelda: Breath of the Wild i pozwalają nam zobaczyć, co doprowadziło do upadku Hyrule.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!