Dziś startuje raid Krypta z Głębokiego Kamienia w Destiny 2!

Michał "Muradin" Grabowski
2020/11/21 12:15

Po raz kolejny gracze staną do wyścigu o prestiżowe miano World’s First w Destiny 2. Tym razem w dodatku Beyond Light!

Dziś startuje raid Krypta z Głębokiego Kamienia w Destiny 2!

Każdy dodatek do Destiny to nie tylko nowe historie, moce oraz loot do zdobycia. To również tradycyjny wyścig o miano tych, którzy jako pierwszy ukończą najnowszy raid przygotowany przez ekupę Bungie. Tym razem dodatek Beyond Light zabierze strażników do Krypty z Głębokiego Kamienia znajdującym się na Europie.

GramTV przedstawia:

Ci, którzy chcą wziąć udział w specjalnym Trybie Próby muszą również liczyć się ze specjalnymi zasadami, które będą obowiązywały w trakcie wyścigu:

  • Tryb Próby sprawi, że poziom mocy graczy będzie przez pierwsze 24 godz. mniejszy o 20 w stosunku do napotkanych wrogów.
  • Podczas Trybu Próby moc artefaktu zostanie wyłączona.
  • Celem drużyny jest dotarcie do ostatecznego starcia z mocą 1230.
  • Poziom wyższy niż 1230 nie zapewni żadnych dodatkowych korzyści podczas ostatniej walki.
Szczęśliwcy, którzy ukończą Kryptę z Głębokiego Kamienia przed godziną 18:00 w dniu 1. grudnia 2020 r. będą mogli zakupić specjalną kurtkę w sklepie Bungie, a ci, którzy dokonają tego jako pierwsi otrzymają pasy mistrzowskie przygotowane przez Bungie. Kto będzie pierwszy? Czy ekipa Gladda znowu wygra? Czy Datto ponownie nie zdąży ukończyć raidu przed wybiciem “północy”? Tego dowiemy się już wkrótce! Krypta z Głębokiego Kamienia zostanie otwarta 21. listopada o godzinie 19:00, a co się wydarzy później… tego nikt nie wie.
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!