Do PlayStation Plus Collection trafi w przyszłości więcej gier?

Mikołaj Ciesielski
2020/11/20 16:50

Sony chce sprawdzić, jak nowa usługa zostanie odebrana przez użytkowników.

Sony zapowiedziało we wrześniu usługę PlayStation Plus Collection, dzięki której użytkownicy PlayStation 5 z aktywną subskrypcją PlayStation Plus będą mogli zapoznać się z najlepszymi grami z PlayStation 4. Wśród dostępnych tytułów znajdziemy m.in. God of War, Uncharted 4, Bloodborne czy The Last of Us Remastered. Ponadto w ubiegłym tygodniu informowaliśmy Was, że z PlayStation Plus Collection skorzystać mogą także posiadacze PlayStation 4, ale dopiero po spełnieniu pewnego warunku. Tymczasem Jim Ryan, szef Sony Interactive Entertainemnt, został spytany, czy nowa usługa Sony zostanie w przyszłości wzbogacona o kolejne tytuły.

Do PlayStation Plus Collection trafi w przyszłości więcej gier?

GramTV przedstawia:

Ryan wyznał w rozmowie z magazynem GQ, że na ten moment Sony planuje poczekać i zobaczyć, jak PlayStation Plus Collection zostanie odebrane przez graczy, a przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji firma będzie sprawdzać popularność poszczególnych produkcji.

Jednocześnie Ryan stwierdził, że wspomniana usługa może być świetnym narzędziem do pozyskiwania nowych użytkowników. „Jeśli nigdy nie miałeś PlayStation 4 i zdecydowałeś się kupić PlayStation 5, to w zasadzie otrzymujesz też tę pierwszą konsolę, prawda?” - podsumował szef Sony Interactive Entertainemnt.

Warto także wspomnieć, że w rozmowie z serwisem TASS Jim Ryan oznajmił, że firma Sony ma już gotowe nowiny dla graczy, związane z konkurencyjną dla Xbox Game Pass usługą abonamentową.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!