Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Star Wars: Squadrons dostanie nową zawartość, EA zapowiada sporo atrakcji

Maria Wawrzyniak
2020/11/19 08:00

Motive Studios nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa – gra Star Wars: Squadrons już niedługo otrzyma aktualizację ze sporą ilością nowej zawartości.

Od premiery gry Star Wars: Squadrons minęło już trochę czasu, jednak deweloperzy z Motive Studios nie zamierzają o swoim projekcie zapominać (wbrew temu, co było mówione na początku października). Na oficjalnej stronie internetowej Electronic Arts pojawił się nowy wpis z dziennika deweloperskiego (podajemy za serwisem Game Rant), w którym twórcy podziękowali społeczności za ciepłe przyjęcie gry i ujawnili szczegóły odnośnie wsparcia tytułu w najbliższej przyszłości. Tym samym zapowiedziano aktualizację z numerem 3.0 – patch zostanie udostępniony już niedługo, bo 25 listopada bieżącego roku.Star Wars: Squadrons dostanie nową zawartość, EA zapowiada sporo atrakcjiNa liście zmian znalazło się sporo najróżniejszych poprawek mających wyeliminować błędy. To jednak dopiero początek. Jedną z największych atrakcji aktualizacji jest nowa mapa o nazwie Fostar Haven, którą gracze mogą kojarzyć z jednej z misji kampanii fabularnej. Lokacja została odpowiednio zmieniona i tym samym przystosowana do rozgrywki wieloosobowej – jak czytamy w wiadomości, zmiany mają oddać klimat oraz upływ aż czterech lat od momentu, kiedy mapa została zaprezentowana w trybie dla pojedynczego gracza.

Drugą atrakcją są nowe komponenty oraz uzbrojenie; po wypuszczeniu aktualizacji w arsenale znajdą się nowe rakiety (Ion Rockets), działka, a nawet dopalacz. Bombowce oraz myśliwce pozwolą na użycie Boost Extension Kit oraz Prototype Piercing Torpedoes. Gracze korzystający z U-wing’ów oraz TIE reaper’ów otrzymają z kolei możliwość użycia Anti-Material Rocket Turret’ów.Po trzecie, gracze otrzymają dwa nowe statki kosmiczne: imperialny TIE Defender oraz B-wing, czyli myśliwiec Nowej Republiki. Na koniec warto również wspomnieć o możliwości tworzenia prywatnych rozgrywek, której wyczekiwała spora część społeczności. Będziemy mogli organizować mecze dla dwóch drużyn z maksymalnie pięcioma osobami po każdej ze stron; zdecydujemy o takich elementach, jak mapa czy różnego rodzaju modyfikatory. Deweloperzy zdradzili, że kolejnej aktualizacji (stanowiącej finalne podziękowanie dla graczy) możemy spodziewać się w grudniu bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Star Wars: Squadrons zadebiutowało 2 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeżeli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi produkcji, zapraszamy pod ten adres. Naszą recenzję gry znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!