C-3PO w Gwiezdnych wojnach na dłużej? Anthony Daniels nie zamierza odchodzić

Radosław Krajewski
2020/11/19 16:35

Aktor wcielający się w C-3PO ogłosił, że nie planuje swojej emerytury i ma nadzieję jeszcze długo grać tę postać.

Anthony Daniels związany jest z Gwiezdnymi wojnami od samego początku. Jego rola złocistego androida stała się wizytówką całej serii. Aktor całe swoje życie poświęcił tej jednej roli, zarówno w filmach aktorskich, jak i podkładając pod nią głos w licznych serialach animowanych oraz grach. Choć powrót C-3PO w kolejnych odsłonach Gwiezdnych wojen nie jest oczywisty, to Daniels nie rozmyśla o emeryturze i jest gotowy raz jeszcze założyć kostium złotego droida.

C-3PO w Gwiezdnych wojnach na dłużej? Anthony Daniels nie zamierza odchodzić

Ostatnią rolą aktora jest użyczenie głosu swojej postaci w animacji Star Wars Holiday Special dla Disney+. W niedawnym wywiadzie aktor przyznał, że jest gotowy grać tę postać, czy to na ekranie, czy wyłącznie podkładając pod niego głos, dopóki Lucasfilm i Disney będą zainteresowani jego usługami.

GramTV przedstawia:

Nie, nigdy nie przejdę na emeryturę. Będą musieli mnie wyrzucić za drzwi… Życie się jeszcze nie skończyło, filmy nie muszą poświęcać swojego czasu dla 3PO i tak pewnie będzie przez bardzo długi czas. Ale są przecież inne media, szczególnie animowane projekty, z którym jestem bardzo dumny, szczęśliwy oraz wdzięczny, że mogę być ich częścią” – powiedział Daniels.

Obecnie nie znamy żadnych oficjalnych planów konkretnie rozwoju serii. Wiemy, że w produkcji są nowe filmy kinowe, jak również aktorskie seriale tworzone z myślą o Disney+.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!