Uniwersum Marvela doczeka się nowego Lokiego? Informacje castingowe zdradzają szczegóły

Radosław Krajewski
2020/11/17 12:45
0
0

Richard E. Grant już jakiś czas temu dołączył do obsady serialu Loki, ale dopiero teraz poznaliśmy szczegóły jego roli.

O serialu Loki wiemy niewiele, pomimo tego, że w produkcji ma być już drugi sezon. Na pewno w tytułowego bohatera wcieli się Tom Hiddleston, ale jak się okazuje, nie będzie on jedynym odtwórcą roli słynnego nordyckiego boga.

Uniwersum Marvela doczeka się nowego Lokiego? Informacje castingowe zdradzają szczegóły

Według najnowszych informacji Richard E. Grant ma wcielić się w „klasycznego Lokiego”. Sugerują to wieści z serwisu IMDb, gdzie przy nazwisku Dave’a Cutlera, kaskadera i dublera Granta, pojawił się właśnie taki opis roli. Wygląda więc na to, że w serialu zobaczymy kilka wersji Lokiego.

GramTV przedstawia:

Będzie to możliwe z dwóch powodów. Z Avengers: Koniec gry pamiętamy, że Loki z 2012 roku wykradł jeden z kamieni nieskończoności odpowiadający za przemieszczanie się w przestrzeni. Brat Thora może więc bez przeszkód teleportować się w każde miejsce we wszechświecie. Natomiast WandaVision, pierwszy z seriali Marvela, który zadebiutuje na początku przyszłego roku, wprowadzi multiwersum, dzięki któremu powrócą m.in. postacie z poprzednich filmów studia jak Electro grany przez Jamiego Foxxa.

Serial Loki zadebiutuje w przyszłym roku na Disney+.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!