Dontnod Entertainment drugim TellTale? Sześć gier w produkcji

LM
2020/11/05 09:03

We francuskim studiu praca wre, a premiera najnowszej gry jeszcze przed końcem tego roku. Przygodówki czarnym koniem rynku?

Dontnod Entertainment drugim TellTale? Sześć gier w produkcji

Wygląda na to, że podczas stosunkowo krótkiej nieobecności TellTale Games na rynku pojawiła się godna konkurencja. Mowa oczywiście o francuskim Dontnod Entertainment, które po udanym Life is Strange wrzuciło na taśmę produkcyjną szereg nowych gier przygodowych, z silnym naciskiem na narrację. I nawet jeśli dużo mniejszy ciężar gry stanowią mechaniki, to fani i tak chętnie sięgają po tego typu produkcje.

Jeśli jesteście wśród nich, to mamy dobrą wiadomość – prezes studia Oskar Guilbert w rozmowie z VentureBeat ujawnił, że Dontnod pracuje aktualnie nad sześcioma różnymi grami. Jednocześnie dla wzmocnienia potencjału produkcyjnego powołano nowe studio w Montrealu, co pozwoli tworzyć więcej gier w tym samym czasie. Pozostaje mieć nadzieję, że ekipa nie powtórzy błędów TellTale Games.

GramTV przedstawia:

Najnowsza gra z portfolio Dontnod – Twin Mirror – ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One już 1 grudnia. Oczywiście w epizodach i tym razem, także z wyłącznością dla Epic Games Store na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!