EA Motive nie próżnuje – twórcy Star Wars: Squadrons pracują już na nową grą

Maria Wawrzyniak
2020/11/04 10:30

Na stronie Electronic Arts odnaleziono ofertę pracy dotyczącą Motive Studios. Twórcy gry Star Wars: Squadrons pracują już nad kolejnym projektem w znanym uniwersum.

Na początku ubiegłego miesiąca na rynku zadebiutowała gra Star Wars: Squadrons – tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony miłośników tytułowych Gwiezdnych wojen, aczkolwiek nie zabrakło problemów, dotyczących szczególnie wersji pecetowej. Wszystko wskazuje jednak na to, że studio EA Motive, czyli twórcy wspomnianej produkcji, nie zamierzają spocząć na laurach. Na oficjalnej stronie firmy Electronic Arts odnaleziono (podajemy za serwisem VG247) ofertę pracy dotyczącą właśnie Motive Studios. Informacje zawarte w ofercie sugerują, że deweloperzy pracują nad nową, niezapowiedzianą jeszcze grą akcji osadzoną w uniwersum Gwiezdnych wojen.EA Motive nie próżnuje – twórcy Star Wars: Squadrons pracują już na nową grą

Na ten moment nie wiemy jednak praktycznie niczego na temat projektu – najprawdopodobniej mowa jednak o jednej z gier, o których wspominał dyrektor generalny studia, Patrick Klaus, w artykule opublikowanym na stronie EA. Tam mogliśmy przeczytać, że zespół EA Motive pracuje nad kilkoma niezapowiedzianymi projektami. Przypomnijmy jeszcze, że Star Wars: Squadrons zadebiutowało 2 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!