Overcooked! All You Can Eat z datą premiery na PS5 i nowymi poziomami!

Mikołaj Ciesielski
2020/10/31 12:05
0
0

Studio Ghost Town Games prezentuje szczegóły nowego rozszerzenia, które będzie dostępne jedynie na next-genowych sprzętach Sony i Microsoftu.

Overcooked! All You Can Eat zapowiedziano w lipcu tego roku. Odświeżony zestaw dwóch gier z serii Overcooked! opracowywany z myślą o PlayStation 5 i Xboksie Series X otrzymał wówczas pierwszy zwiastun, a także kilka informacji. Zabrakło jednak daty premiery. Ekipa Ghost Town Games postanowiła jednak nie trzymać graczy dłużej w niepewności i poinformowała, że Overcooked! All You Can Eat zadebiutuje na PlayStation 5 już 12 listopada. Tego samego dnia next-genowy sprzęt Sony pojawi się na wybranych rynkach zachodnich m.in. w USA oraz Kanadzie. Wersja na konsole Xbox Series X i Xbox Series S ma trafić do graczy jeszcze w tym roku, nie znamy jednak dokładnej daty.

Overcooked! All You Can Eat z datą premiery na PS5 i nowymi poziomami!

GramTV przedstawia:

Ponadto deweloperzy zaprezentowali nowe rozszerzenie o nazwie „The Peckish Rises”, które będzie wchodzić w skład kolekcji Overcooked! All You Can Eat, co oznacza, że dostęp do DLC otrzymają wyłącznie posiadacze konsol nowej generacji. Dodatek wprowadzi do gry 7 nowych poziomów oraz trzech szefów kuchni. Nowe areny zaoferują szereg nowych elementów. Podczas zabawy będziemy musieli korzystać z armat czy siekać produkty za pomocą gilotyny. Całość możecie obejrzeć na poniższym zwiastunie, który ujawnił również datę premiery gry na konsoli PlayStation 5.

Overcooked! All You Can Eat to zestaw dwóch odsłon Overcooked! wraz ze wszystkimi dodatkami, które zostały wydane po premierze obu produkcji. Tytuły zostaną usprawnione m.in. pod względem wizualnym i będą działać w rozdzielczości 4K. Ponadto poziomy z pierwszego Overcooked! otrzymają wsparcie dla trybu multiplayer. Twórcy planują również zaimplementować dodatkowe ułatwienia, a także nieco niższy poziom trudności.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!