Odgrzewane Overcooked! także na next-genach. Zapowiedź All You Can Eat

LM
2020/07/21 13:58
0
0

Połączone, rozbudowane i zremasterowane wydanie Overcooked! I Overcooked! 2 zmierza na konsole nowej generacji.

Team 17 pokusiło się o oficjalną zapowiedź specjalnego wydania Overcooked! All You Can Eat, czyli połączonego pakietu obu zręcznościowych gier studia Ghost Town Games, które jeszcze w tym roku pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X. Nie wskazano jeszcze konkretnego terminu, ale mamy zwiastun i garść konkretów.Odgrzewane Overcooked! także na next-genach. Zapowiedź All You Can Eat

Overcooked! All You Can Eat zaoferuje zawartość obu gier wraz z wydanymi popremierowo dodatkami, ale twórcy przygotowali też nieco nowości – mowa tu o świeżych poziomach i adeptach kulinariów, a połączenie powyższych podniesie temperaturę w kooperacyjnych zagrywkach. Przy okazji obie gry otrzymają graficzne poprawki z uwzględnieniem wsparcia dla rozdzielczości 4K. Jednocześnie Ghost Twon Games w odpowiedzi na prośby fanów zapewniło wsparcie dla sieciowego multiplayera także dla poziomów z pierwszego Overcooked! W planach są również nowe ułatwienia dostępu i nieco niższy poziom trudności.

Na razie Team 17 nie wspomniało nic, o możliwości wydania pakietu na PC, więc pozostaje czekać na kolejne doniesienia. W kolejnych tygodniach twórcy zamierzają też podzielić się z nami konkretami dotyczącymi nowych poziomów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!